KIEROWCA KAT. B

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Człuchów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca kierowca Człuchów, praca kierowca B Człuchów, praca dostawca Człuchów

Dostawa towarów
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie,
Doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą i obsługą klienta na rynku hurtowym – dodatkowy atut,
Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,
Prawo jazdy kat. B,
Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
Pracę w rozwijającym się segmencie rynku,
Szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS,
Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
Zniżki pracownicze.

Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 84

nr ogłoszenia: 2556