Mechanik Samochodowy

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Człuchów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca mechanik Człuchów, praca warsztat Człuchów

Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi.
Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji.
Wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe techniczne.
Min. 2 lata doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej.
Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.
Oferujemy

Umowę o pracę.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym.
Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od liczby zafakturowanych roboczogodzin.
Własne stanowisko pracy.
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne.
Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 89

nr ogłoszenia: 2567