Sprzedawca

2 400,00 - 2 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Człuchów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 400,00 - 2 800,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca sprzedawca Człuchów, praca handlowiec Człuchów

Sprzedaż wyrobów mięsnych i wędliniarskich, a także produktów ogólnospożywczych
Promowanie wyrobów firmy
Przeprowadzanie inwentaryzacji sklepowej
Przyjmowanie dostaw, wprowadzanie niezbędnych elementów do komputera

Wymagania

Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku książeczki – możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych)
Komunikatywność
Zaangażowanie i rzetelność pracy
Samodzielność
Dyspozycyjność
Mile widziane doświadczenie handlowe
Oferujemy

Długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
oraz polskim kapitałem
Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji o doświadczenia zawodowego
Atrakcyjny system premiowy oraz inne dodatki finansowe
Coroczna rewizja wynagrodzeń
Możliwość awansu
System poleceń pracowniczych
OK System
Elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym pozwalająca na dopasowanie czasu pracy
do potrzeb Pracownika

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 49

nr ogłoszenia: 2603